Sugestije za dalji razvoj internet prezentacije možete dostaviti na sugestije@opstina-novigrad.com

Istorija

Geografski položaj

Stanovništvo

Javne ustanove

Obrazovanje

Sport

Drugi Međunarodni festival ženske odbojke na kojem učestvuje 400 djevojčica otvoren je danas u Novom Gradu.
Festival je, u glavnoj ulici, otvorio zamjenik načelnika opštine Bojan Lukač, naglasivši da je riječ o šestoj međunarodnoj manifestacija koja se od početka godine održava kod nas.
"Turnir je okupio oko 400 djevojčica i mi smo zato ponosni na ovu manifestaciju. Nadamo se da će svi naši gosti ponijeti lijepe uspomene i ponovo doći u Novi Grad", rekao je Lukač, dodavši da je Opština Novi Grad pokrovitelj turnira.
Dejan Blagojević, predsjednik Odbojkaškog kluba "Smeč", kaže da će takmičarke iz 12 klubova podijeljene u 46 ekipa igrati odbojku u tri sportske dvorane, te da ove godine učestvuju ekipe iz Republike Srpske, Federacije BiH, Hrvatske i Slovenije