Sugestije za dalji razvoj internet prezentacije možete dostaviti na sugestije@opstina-novigrad.com

Istorija

Geografski položaj

Stanovništvo

Javne ustanove

Obrazovanje

Sport

U amfiteatru Kulturno-obrazovnog centra u Novom Gradu večeras je održan godišnji koncert Mješovitog hora "Una". Goran Vuleta, dirigent ovog hora, naglasio je da se godišnji koncerti održavaju od osnivanja hora 2008, dodavši da je hor ove godine učestvovao na dva prestižna takmićenja. "Na takmičenju horova "Zlatna vila" u Prijedoru u maju osvojili smo nagradu publike, a u Tuhelju, u Hrvatskoj, u junu Zlatnu plaketu i drugo mjesto u ukupnom plasmanu u konkurenciji 25 horova", rekao je Vuleta. Godišnjem koncertu Mješovitog hora "Una" prisustvovao je i načelnik Opštine Novi Grad Miroslav Drljača, te direktor Kulturno-obrazovnog centra Novi Grad Dražen Babić.