Stanovništvo

U sklopu kampanje "Niti 1. čaša prije vožnje" građani su danas imali priliku da upotrebom "pijanih naočara" steknu utisak kako alkohol utiče na koordinaciju pokreta. Akciji su prisustvovali predstavnici Auto-moto saveza Republike Srpske, Auto-moto društva "Una", Policijske stanice Novi Grad i Opštine Novi Grad.
Ministarstvo saobraćaja i veza Srpske, Ministarstvo unutrašnjih poslova Srpske, Republička uprava za inspekcijske poslove, Agencija za bezbjednost saobraćaja, Auto-moto savez Republike Srpske i jedinice lokalne samouprave, uz podršku kompanije "Molson Kors" sprovode akciju od 14. decembra do 31. januara.