Stanovništvo

Načelnik opštine Miroslav Drljača upriličio je danas novogodišnji prijem za zaposlene u Opštinskoj upravi, uručivši tom prilikom i prigodne poklone za osam radnika koji su penzionisani ove godine.
On je pohvalio rad opštinske službe, kao i saradnju koju po kvalitetu treba nastaviti i u novoj 2019. godini.
"Ove godine smo uradili mnogo poslova zahvaljujući podršci Vlade Republike Srpske i donatorskim sredstvima Vlade Srbije koja su utrošena domaćinski. Očekujem da i naredne godine realizujemo projekte koji će doprinijeti da naši građani žive bolje", rekao je Drljača.
Mirko Zgonjanin, predsjednik SO Novi Grad, naglasio je da je zadovoljan radom skupštinske službe u 2018. godini.
"Tokom godine održano je 11 redovnih i jedna svečana sjednica Skupštine opštine, razmatrano 59 tema iz programa rada i još 123 mimo programa", rekao je on.