English German Italian Serbian
Vi ste ovde: Početak
Greška
  • JUser: :_load: Nije moguće učitati korisnika sa ID: 417

Održano predavanje kompanije "Carl Kuehne" na temu proizvodnje krastavaca kornišona

U Skupštinskoj sali Opštine Novi Grad održana je druga edukacija kompanije "Carl Kuehne" na temu proizvodnja krastavaca kornišona na području opštine Novi Grad. Ova firma svojim kooperantima nudi sav repromaterijal neophodan za proizvodnju: Sistem za navodnjavanje, mreže, folije, žicu, đubriva, cjelokupnu zaštitu i rasad biljaka, koje će kooperanti otplaćivati kroz isporučene količine krastavaca. 
Kompanija "Carl Kuehne" ima zagarantovan otkup i isplata se obavlja svake sedmice, takođe se vrše edukacije za proizvođače, a kompanija posjeduje i stručni tim agronoma koji su angažovani na terenu tokom sezone.
Do sada je na opštini Novi Grad ugovore potpisalo 40 kooperanata.

Last modified on utorak, 28 februar 2017 09:09
Rate this item
(0 votes)