Vaskršća čestitka

Начелник општине Нови Град и предсједник Скупштине општине Нови Град, поводом највећег хришћанског празника Васкрса, упућују свим грађанима православне, те католичке вјероисповјести, искрене честитке, са жељом да радост Васкрса подијеле са својим најдражима у миру, здрављу и благостању.

ПРЕДСЈЕДНИК СКУПШТИНЕ                                 НАЧЕЛНИК ОПШТИНЕ

Мирко Згоњанин, дипл. екон.                        Мирослав Дрљача, дипл. инж. шум.

Last modified on četvrtak, 13 april 2017 14:09