ПОЈАЧАНА КОНТРОЛА РАДА УГОСТИТЕЉСКИХ И ДРУГИХ ОБЈЕКАТА

Обавјештавамо грађане општине Нови Град, власнике угоститељских објеката и друге регистроване привредне субјекте на подручју општине Нови Град, да ће Одсјек за инспекцијске послове и комуналну полицију општине Нови Град, заједно са припадницима Полицијске станице Нови Град, у наредном периоду вршити појачану контролу рада угоститељских и других објеката у смислу поштовања радног времена, емитовања прекомјерне буке путем електронских музичких средстава, те контролу точења и продаје алкохола малољетним лицима.

Против лица и власника наведених објеката који се не буду придржавали законских прописа биће предузете одговарајуће мјере у складу с овлашћењима контролора.

Одлука о спровођењу ових активности донесена је на основу указане потребе и закључка Форума за безбједност општине Нови Град са сједнице одржане 04. маја 2017. године.

Last modified on četvrtak, 18 maj 2017 08:38