English German Italian Serbian
Vi ste ovde: Početak
Greška
  • JUser: :_load: Nije moguće učitati korisnika sa ID: 417

Maturanti JU SC „Đuro Radmanović“ proslavili matursko veče

U petak, 19. maja 2017, maturanti JU Srednjoškolski centar "Đuro Radmanović" iz Novog Grada tradicionalno su proslavili matursko veče. Proslavi je prethodila šetnja glavnom ulicom do Trga Mladena Oljače, a prema podacima koje je pomoćnik direktora Srednjoškolskog centra Ljiljana Mihić dala Srni, ove školske godine obrazovanje u ovoj obrazovnoj ustanovi završavaju 134 učenika. "Za naše učenike ranije smo pripremili prigodne prezentacije visokoškolskih ustanova da bi bili upoznati sa mogućnostima nastavka školovanja", izjavila je ona.
Učenici novogradske Gimnazije "Petar Kočić", u kojoj obrazovanje završava 66 učenika, matursko veče proslaviće u petak, 26. maja 2017.

Rate this item
(0 votes)