English German Italian Serbian
Vi ste ovde: Početak

Završen Vidovdansko-petrovdanski turnir u malom fudbalu

 

Sinoć je duelom između ekipa "Autoelektrika Draško i Mirko" i "Melifera" završen ovogodišnji Vidovdansko-petrovdanski turnir u malom fudbalu, a titulu pobjednika odnijela je ekipa "Melifera" iz Ravnica. Nagrade za prva tri mjesta, kao i za najboljeg strijelca, golmana i igrača 21. Vidovdansko-petrovdanskog turnira je uručio načelnik Opštine Novi Grad Miroslav Drljača, koji je pozdravio prisutne i čestitao svim učesnicima turnira. Prisutnim se ispred organizatora turnira obratio i predsjednik Boračke organizacije Opštine Novi Grad Marinko Gačić, koji je tu priliku iskoristio da se zahvali učesnicima, sponzorima, i svima onima koji su podržali ovu manifestaciju.   

Turnir je počeo 19. juna, dio je Petrovdanskih dana, a održava se povodom obilježavanja  28. juna – Vidovdana i Krsne slave Vojske Republike Srpske, 29. juna – Dana Prve novogradske pješadijske brigade i 12. jula - Dana opštine Novi Grad i Krsne slave Opštine Novi Grad. Na turniru je učestvovalo 12 ekipa sa teritorije opštine Novi Grad, a utakmice je, prema riječima organizatora, svako veče pratilo u prosjeku oko 500 gledalaca.