Održana modna revija "Castrum Fashion"

U okviru programa Petrovdanski dani, a povodom obilježavanja 12. jula Dana opštine u utorak, 11.7.2017, u glavnoj ulici u Novom Gradu, održana je modna revija "Castrum Fashion".
Modnu reviju svečano je otvorio načelnik opštine Novi Grad Miroslav Drljača, pozdravivši prisutne i uputivši tom prilikom građanima Novog Grada čestitke povodom Dana i Krsne slave opštine.
Svoje modne kreacije na reviji mnogobrojnim posjetiocima predstavili su kreatori Milka Marin i Slavka Dobrić iz Slovenije, Svetlana Vuković iz Tuzle, te firma "Padrino" Novi Grad.
Za frizure su bile zadužene Milka Rekavić i Aleksandra Bokan, koja je ujedno bila organizator revije, za body art je bila zadužena Kristina Puvača, a modeli su nosili nakit prodavnice "Refan".
Pokrovitelj modne revije "Castrum Fashion" je Opština Novi Grad.

(0 votes)