Делегација Општине Нови Град положила вијенце поводом Петровдана - Дана и Крсне славе општине Нови Град

Поводом Дана и Крсне славе општине Нови Град 12. јула делегација Општине Нови Град, након свечане литургије поводом Крсне славе општине у Храму Светих Петра и Павла, положила је вијенце код централног Спомен обиљежја погинулим борцима Новог Града у Одбрамбено-отаџбинском рату. Вијенце су након литургије положили и представници Полицијске управе Приједор и Полицијске станице Нови Град, Борачке организације општине Нови Град, Удружење ратних војних инвалида, Удружење породица заробљених и погинулких бораца и несталих цивила, представници СУБНОР-а, Удружење слијепих и слабовидих, Територијалне ватрогасне јединице Нови Град и представници странака. Они су након полагања вијенаца посјетили и Спомен собу погинулим борцима Одбрамбено-отаџбинског рата 1991-1995.

Last modified on četvrtak, 13 jul 2017 16:37