English German Italian Serbian
Vi ste ovde: Početak

Završen "Basketball camp 2017"

U Sportskoj dvorani u Novom Gradu svečano je zatvoren "Basketball camp 2017". Košarkaški kamp je ove godine okupio više od 120 dječaka i djevojčica iz Novog Grada, Prijedora, Gradiške, Kozarske Dubice, Kotor Varoša, Bosanske Krupe i Velike Kladuše. Zatvarajući ovogodišnjii kamp, i primivši zahvalnicu od organizatora, načelnik opštine Miroslav Drljača istakao je da su za ova četiri dana djeca imala priliku da uče košarkaše vještine od iskusnih trenera. Dejan Kukavica, trener KK "Sloboda 73", rekao je da se trud uložen u organizaciju "Basketball campa" isplatio, i da nas sledeće godine čeka još košarkaških treninga i prilika za učenje. Kamp je bio besplatan za sve učesnike, koji su dobili majice i diplome, dok su najbolji u takmičenjima dobili pehare i nagrade. Opština Novi Grad je finansijski podržala ovogodišnji "Basketball camp", a zahvalnicu KK "Sloboda 73" primio je i zamjenik načelnika opštine Novi Grad Bojan Lukač.

Rate this item
(0 votes)