English German Italian Serbian
Vi ste ovde: Početak

MALIŠANIMA ODRŽANO PREDAVANJE O BEZBJEDNOM UČEŠĆU U SAOBRAĆAJU

Pripadnici Policijske stanice Novi Grad Ministarstva unutrašnjih poslova Republike Srpske juče su u Osnovnoj školi "Vuk Karadžić" održali mališanima predavanje o bezbjednom učestvovanju u saobraćaju, a prisutni su bili i predstavnici Opštinske uprave opštine Novi Grad, te predstavnici Auto-moto društva „Una“ Novi Grad.

Predavanje u ovoj, ali i drugim školama na teritoriji opštine Novi Grad, dio je aktivnosti koje se sprovode širom Republike Srpske, a u sklopu preventivne akcije "Vozači, škola je za nas, oprez je za vas", u kojoj učestvuju lokalne zajednice, Ministarstvo unutrašnjih poslova RS, Ministarstvo prosvjete i kulture RS, Ministarstvo saobraćaja i veza RS, Agencija za bezbjednost saobraćaja RS, AMS RS i Auto-moto društva.