English German Italian Serbian
Vi ste ovde: Početak

ODRŽAN FESTIVAL ODBOJKE "COOL VOLLEY"

U Novom Gradu je u subotu, 23. septembra 2017, održan Festival odbojke "COOL VOLLEY", koji je okupio 300 djevojčica iz 10 klubova iz Republike Srpske i Federacije BiH.
Takmičenje se održalo na tri lokacije i to u Sportskoj dvorani i u sportskim salama osnovnih škola "Sveti Sava" i "Vuk Karadžić", a s obzirom da je manifestacija revijalnog karaktera, svi učesnici su dobili medalje.
Festival je otvorio zamjenik načelnika Opštine Novi Grad Bojan Lukač, koji je ovom prilikom naglasio da Opštinska uprava podržava veliki broj sportskih manifestacija.

"U proteklih nekoliko mjeseci kroz naš grad je prošlo više od dvije hiljade sportista, učesnika turnira u različitim sportovima. Ova činjenica govori da su opravdana sredstva uložena u razvoj sporta", rekao je Lukač (Srna).
"COOL VOLLEY“, koji je, podržan od strane Odbojkaškog saveza BiH, kao i Opštine Novi Grad, organizovan je za mlađe kategorije, a s ciljem razvoja odbojkaškog sporta u regionu.

Rate this item
(0 votes)