Ј А В Н И П О З И В ЗА ПОДНОШЕЊЕ ПРИЈЕДЛОГА И МИШЉЕЊА ЗА ИЗРАДУ ПРОГРАМА РАДА СКУПШТИНЕ ОПШТИНЕ НОВИ ГРАД ЗА 2017. ГОДИНУ

На основу члана 144. Пословника Скупштине општине Нови Град („Службени гласник општине Нови Град“, 8/14), Предсједник Скупштине општине Нови Град, објављује

Ј А В Н И    П О З И В

ЗА ПОДНОШЕЊЕ ПРИЈЕДЛОГА И МИШЉЕЊА ЗА  ИЗРАДУ

ПРОГРАМА РАДА СКУПШТИНЕ ОПШТИНЕ НОВИ ГРАД  ЗА  2017. ГОДИНУ

I

Предмет јавног позива је прибављање приједлога и мишљења о питањима која треба унијети у Програм рада Скупштине општине Нови Град за 2017. годину и то:

1.  питања и задатке из дјелокруга Скупштине као што су: план развоја и инвестициони програми, уређење грађевинског земљишта, проведбени планови, развојни планови, затим из области културе, образовања, спорта, здравства, социјалне заштите, информација, занатства, туризма, угоститељства, заштите околине и остале надлежности Скупштине у складу са чланом 39. Статута општине Нови Град ;

2.  задаци који произилазе из утврђене политике и економског развоја Општине.

II

Позивају се:  грађани oпштинe,  одборници Скупштине општине, стална радна тијела Скупштине општине, Начелник Општине, начелници Одјељења Oпштинске управе, политичке странке које су заступљене у Скупштини општине, мјесне заједнице и удружења да дају своје приједлоге и мишљења о садржају питања о којима Скупштина општине треба расправљати и доносити одлуке, а у интересу локалног становништва.

III

Приједлоге и мишљења из тачке I овог Позива доставити у писаном облику, најкасније до 16.12.2016. године, на адресу: Општина Нови Град, ул. Петра Кочића број 2. на инфо-пулту зграде Општине или на веб-страницу Општине: /www.opstina-novigrad.com/.

ПРЕДСЈЕДНИК

СКУПШТИНЕ ОПШТИНЕ
                                                                                   Мирко Згоњанин, дипл. ецц.

Last modified on sreda, 07 decembar 2016 16:27
(0 votes)