English German Italian Serbian
Vi ste ovde: PočetakSkupština opštineOdbornici KulturaPROJEKCIJA FILMA POD ZVJEZDANIM NEBOM
Greška
  • JUser: :_load: Nije moguće učitati korisnika sa ID: 417

PROJEKCIJA FILMA POD ZVJEZDANIM NEBOM

 

Kompanija m:tel će u periodu od petka, 23. juna, do ponedjeljka 26. juna, građane Doboja, Gradiške, Prijedora i Novog Grada ugostiti u „kinu na otvorenom“. Akcijom Open Drive In, m:tel će na kratko oživiti stare filmske uspomene.

 Nekada megapopularni fenomen, a danas mnogima draga uspomena i simbol prošlih vremena, uživanje sa društvom i gledanje omiljenih filmova iz automobila pod vedrim nebom, oživjeće kroz niz zabavnih događaja kakvi dugo nisu organizovani na ovim prostorima.

Ulaz u „m:tel Open Drive In kino“ je potpuno besplatan, a ljubitelje domaće filmske produkcije očekuje projekcija popularnog filma Nikole Koje, komedije „Stado“.

Projekcija filma održaće se u Novom Gradu u ponedjeljak, 26. juna 2017, u uilici Pionirskoj. Vrata kina se otvaraju u 21,00 čas na svakoj lokaciji, kada svi zainteresovani posjetioci mogu da zauzmu svoje parking mjesto prije početka projekcije, predviđene za 22.00 časa. Na svakoj lokaciji će biti 40 raspoloživih mjesta za parkiranje.

 

Last modified on subota, 24 jun 2017 22:59
Rate this item
(2 votes)