Vi ste ovde: PočetakSkupština opštineOdbornici AktuelnostiПРОГРАМ ОБИЉЕЖАВАЊА МАНИФЕСТАЦИЈЕ „ОДБРАНА ЗАПАДНИХ ГРАНИЦА РЕПУБЛИКЕ СРПСКЕ И БИХ ОД ХРВАТСКЕ АГРЕСИЈЕ“

Општинска управа oпштине Нови Град позива све грађане општине Нови Град да се придруже централној манифестацији обиљежавања историјског догађаја од републичког значаја „Одбрана западних граница Републике Српске и БиХ од хрватске агресије“, која ће се одржати у понедjељак, 18. септембра у Новом Граду по сљедећем програму:

10.00 - полагање вијенаца на Централном споменику цивилним жртвама рата - насеље Туњица

11.00 -  парастос погинулим борцима Одбрамбено-отаџбинског рата – Црква Светих апостола Петра и Павла

11.30 - полагање вијенаца и обраћање званичника - Централно Спомен обиљежје погинулим борцима Oдбрамбено-отаџбинског рата Новог Града