Vi ste ovde: PočetakSkupština opštineTehnička službaAktuelnostiOdržana tradicionalna Vaskršnja izložba

Održana tradicionalna Vaskršnja izložba

U ponedeljak, 17.04.2017, u Gradskoj galeriji u Novom Gradu održana je tradicionalna "Vaskršnja izložba".

Tom prilikom učenici osnovnih škola priredili su izložbu likovnih radova, a izložena su i vaskršnja jaja koja su pripremale žene članice Aktiva SNSD-a Novi Grad.

Likovni radovi Milice Јakovljević i Maje Kukavice, učenica petog razreda Osnovne škole ”Vuk Karadžić”, proglašena su od strane žirija najuspješnijim.

Prema ocjeni žirija nagradu za najljepše ukrašeno jaje pripala je Neveni Šuškalo. A tradicionalno na manifestaciji su predstavljeni i radovi djece sa invaliditetom članova iz Udruženja "Iskra".

Članice Aktiva žena SNSD-a Novi Grad organizovale su takođe humanitarnu akciju za najugroženije, uručivši im tom prilikom hranu i uskršnja jaja kako bi dostojanstveno proslavili Vaskrs. Izložbi je, pored predsjednice Opštinskog odbora SNSD-a Novi Grad Snježane Rajilić, prisustvovao i načelnik opštine Miroslav Drljača, te zamjenik načelnika opštine Bojan Lukač. Pokrovitelj ove manifestacije bila je opština Novi Grad.

Last modified on sreda, 19 april 2017 14:28